top of page

Swimming Israel

Public·294 members

[[[Proud]][[] Nizozemsko Řecko Přímý přenos 7 září 2023


Sport v TV živě - Aktuální program na dnes a zítra


Trenér Sacchetti zatím nerozhodl, kterých dvanáct mužů pojede do Číny: tato poslední přátelská utkání poslouží k tomu, aby pochopil, kteří hráči jsou nejlépe připraveni a mohou přispět národnímu týmu. Turnaj Akropolis 2019 (stejně jako zápas Itálie - Řecko) bude živě vysílán na SkySport Uno (201) a streamován na SkyGo.


Turnaj Akropolis 2019: zúčastněné týmy V Aténách se utkají čtyři národní týmy: Itálie, Řecko, Srbsko a Turecko. Turnaj v Akropoli: program Pátek 16. srpna Srbsko-Turecko v 18:00 Itálie-Řecko ve 20:30 Sobota 19. srpna Itálie-Srbsko v 18:00:00 Řecko - Turecko 20:30 Neděle 18. srpna Itálie - Turecko 18:00 Řecko - Srbsko 20:30 Turnaj Akropolis 2019: Soupiska Itálie Trenér Meo Sacchetti povolal na turnaj Akropolis 2019 třináct hráčů: Awudu Abass, Pietro Aradori, Marco Belinelli, Paul Biligha, Jeff Brooks, Amedeo Della Valle, Ariel Filloy, Alessandro Gentile, Daniel Hackett, Giampaolo Ricci, Brian Sacchetti, Amedeo Tessitori a Luca Vitali.


„Byly tam poté záběry na Pierluigiho Collinu, který sedí na tribuně a nevypadal moc nadšeně z toho, jak rozhodčí řídí zápas, " všiml si bývalý obránce. Toto video už bohužel nemůžeme přehrávat z důvodu vypršení internetové licenceÚtočník Kanady Tajon Buchanan neproměnil šanci proti BelgiiVideo: Česká televizeA ještě před poločasem přišel další sporný moment ve velkém vápně Belgie. Axel Witsel fauloval protihráče, sudí ale opět do píšťalky nezadul. „Za mě jasná penalta, šlápnutí na nohu, to musí VAR vidět, " měl jasno Michal Kadlec.


(ŽIVÉ HD) Nizozemsko Česko přenos živě 02/09/2023


Tuto sobotu v devět hodin aténského času se můžou milovníci antického Řecka těšit na streamované divadelní představení starořecké Aischylovy hry „Peršané“ hrané v prostorách slavného divadla Epidauros. Historicky první přímý přenos divadelní hry z Epidauru je podle řeckého premiéra „klíčovým okamžikem, protože lidstvo stále trápí covid-19“, a tak tato starořecká hra může být alespoň přenášená do bezpečí obývacích pokojů. Vychutnat si hru budou moct bezplatně všichni mimo území Řecka na platformě YouTube.


Méně přechodů, menší šance pro virusŘecko ve snaze omezit šíření koronaviru uzavřelo několik hraničních přechodů na severu země. Otevřených jich nově zůstává jen šest. Nařízení platí od 20. července nejméně po dobu dvou týdnů. Otevřené hraniční přechodyOtevřené turistům zůstávají hraniční přechody Kakavia, Krystallopigi, Evzoni, Promachonas, Nymfaia a Kipi. S ohledem na nárůst případů v sousedních balkánských zemích musejí turisté i nadále předkládat potvrzený negativní PCR test starý maximálně 72 hodin. Ostatní pozemní hraniční přechody jsou otevřeny pro nezbytné cesty řeckých občanů, pro ty mající povolení k pobytu a pro lidi dojíždějící za prací. „Vzhledem k růstu epidemiologické křivky v balkánských zemích existuje větší šance, že se pozitivní případy přenesou k nám. Z tohoto důvodu jsme přijali tato rozhodnutí a opatření k omezení pohybu za účelem lepší kontroly toků, “ řekl vládní mluvčí Stelios Petsas a dodal, že vláda bude neustále vyhodnocovat účinnost opatření.


[[[online@]#]] Černá Hora Česko Přímý přenos 20 června


Nizozemsko: Eredivisie - Jízdní řád Eura, den první


Jak sledovat basketbal Itálie – Řecko v televizi a v přímých přenosech – SouboryDnes večer se basketbalisté Itálie poprvé utkají s Řeckem v rámci Turnaje Akropolis 2019. Zde se dozvíte, jak sledovat zápas v televizi a ve streamu Po dvou turnajích hraných na domácí půdě proti poměrně snadným soupeřům odlétá basketbalová Itálie do Řecka, kde se zúčastní Turnaje Akropolis 2019. Pro národní tým je to jedna z posledních důležitých zkoušek před mistrovstvím světa, které se bude konat v Číně a začne koncem měsíce. Na Turnaji Akropolis 2019 se Itálie utká s hostitelským Řeckem (v jehož barvách nastoupí nejlepší hráč NBA 2019 Giannis Antetokounmpo), vicemistrem světa Srbskem a Tureckem. Itálie přijede do Řecka s 13 muži z 15 zbývajících: chybí Datome a Gallinari, kteří se stále zotavují ze zranění, ale budou k dispozici pro premiéru na MS proti Filipínám.


Většina turistů přijíždí z Německa a Slovinska, na třetím místě jsou domácí turisté, za nimi následují Poláci a Rakušané. Na více než 60 procent loňského provozu se dostala Istria, lepší obsazenost jižního Jadranu zaručují hlavně Britové. Koronavirová situaceZa posledních 24 hodin v Chorvatsku přibylo 49 nových případů, celkové číslo vzrostlo na 1 116. V nemocnicích zůstává celkem 139 lidí, 9 z nich vyžaduje připojení na ventilátory.


(((STREAMOVÁNÍ!!!))) Řecko Česko přenos 20 srpna 2023


(online!) Česko Kazachstán koukněte se živě 14 května 2023


Chybí kapitán Gigi Datome a Danilo Gallinari, kteří se zotavují ze zranění. Turnaj Akropolis, Itálie - Řecko: program Dvojzápas mezi Itálií a Řeckem začne ve 20:30. Jak sledovat basketbal Itálie - Řecko v televizi Sky sleduje celou přípravu Italbasketu na mistrovství světa 2019, které se bude konat v Číně. Turnaj v Akropoli je také exkluzivním programem Sky, která bude všechny zápasy Itálie vysílat na SkySport One. Zápas mezi Itálií a Řeckem bude vysílán na SkySport 1 a spojení začne těsně před začátkem dvojzápasu. Turnaj v Akropoli, jak sledovat přenosy z Itálie a Řecka Všichni fanoušci mohou sledovat basketbal Itálie - Řecko také v přímém přenosu na platformě SkyGo, která je satelitní televizí na vyžádání.


Log in


Foto: Profimedia. czDivadlo Epidauros. Divadlo Epidauros, zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO, je spojováno s uzdravováním a jako svaté místo je zasvěceno Asklépiovi, bohu medicíny a otci bohyně zdraví Hygeiy. Hudební a dramatická představení pořádaná v divadle bývala součástí terapie pacientů ve starověku, kteří se modlili za svá uzdravení. Nebojácní turisté, spokojení hoteliéři Chorvatská média si stále pochvalují příliv turistů ze zahraniční. Třetí červencový víkend navštívilo Chorvatsko téměř 300 000 hostů a uskutečnili 1 800 000 přenocování. Oproti loňskému roku se sice jedná o poloviční čísla, hoteliéři jsou nicméně nadšení.


Fotbal: Nizozemsko - Řecko, čtvrtek, 7. 9. 2023, 20:30 - Sport2


Rozhodnutí bude platné až do 4. srpna, kdy bude možné nařízení pozměnit. Petsas uvedl, že rozšířené cílené testování na albánské hranici za červenec potvrdilo osm pozitivních případů z celkového počtu 866 v Kakavii a 170 z 19 676 v Promachonasu. K neděli 19. července evidovalo Řecko přes 4000 případů nákazy. 613 případů přibylo během prvních 19 dnů prázdnin po otevření hranic turistům. Za pondělí přibylo 11 případů. Kus řeckého zdraví v obývákuPro ty, kteří se letos cesty do řeckých končin z nejrůznějších důvodů vzdávají, připravili Řekové překvapení.


Holandsko žije bruslením. Závodu ale počasí nepřeje


Řecko zavírá hraniční přechody, v Chorvatsku opatrně při jízdě na „banánu“ - Seznam ZprávyPřinášíme vám další díl pravidelného prázdninového seriálu. Každý den, od pondělí do neděle, se v odpoledních hodinách můžete těšit na rady a zajímavosti Seznam Zpráv z evropských turistických destinací. A to až do 31. srpna.


Sestřih utkání Nizozemsko - Itálie - ČT sport - Česká televize


MS fotbal | Zářez v přímém přenosu, Kanada měla kopat tři penalty. Sudí a VAR? Nejslabší, měl jasno expert - Sport. czKanada zaskočila favorita aktivní hrou, v pokutovém území Belgie pak došlo už do přestávky hned ke třem sporným momentům. Penaltu našel ale sudí odvahu odpískat jen jedinou, a to za hraní rukou. „Ta byla jasná, to musel vidět každý fanoušek, " prohlásil trenér Martin Hašek. Následně se zámořský tým už dožadoval pokutových kopů marně. „Podle mě Kanadě upřeli sudí dvě penalty, " potvrdil ve studiu Kadlec. Toto video už bohužel nemůžeme přehrávat z důvodu vypršení internetové licenceBelgický gólman Thibaut Courtois zneškodnil pokutový kop Alphonsa DavieseVideo: Česká televizeNejprve ve chvíli, kdy Hazard adresoval ve vlastním pokutovém území přihrávku na stopera, ale přihrál protihráči.


Řecko porazilo Chorvatsko, Srbsko vyřadilo Nizozemsko


((Sport**)) Baník Boleslav Přímý přenos 2 září 2023


About

ברוך הבא לקבוצה! אתה יכול להתחבר עם מנויים אחרים, לקבל עדכונ...

Members

bottom of page