top of page

Swimming Israel

Public·278 members

[TELEVIZORIUS!] Lietuva Slovėnija transliaciją 7 rugsėjo 2023


Krepšinio rungtynės Lietuva – Slovėnija (tiesiogiai internete)


Lietuvos dvidešimtmečiai - Europos čempionato


Rungtynės bus žaidžiamos Vokietijos Kelno mieste. 1. Lietuva - Slovėnija Eurobasket: transliacija gyvai Žiūrėti Lietuva - Slovėnija tiesiogiai bus galima net dviem labai patogiais būdais. Kadangi Europos krepšinio čempionatas pritraukia daugelio žiūrovų dėmesį, šias rungtynes galėsite tiesiogiai žiūrėti per televiziją, o labai realu, kad šias varžybas transliuos TV3 arba kita, teises įsigijusi televizija. Kitas online sporto livestreamų stebėjimo būdas yra susijęs su lažybomis. Dabar tiesiogiai galite žiūrėti futbolo, krepšinio, teniso, esporto ir daugelio kitų sporto šakų varžybų transliacijas lietuviškose lošimų bendrovėse. Čia esančius online livestreamus galite rasti lažybų gyvai sekcijoje, o tokia krepšinio transliacijų gyvai paslauga yra prieinama tik tiems platformų klientams, kurie yra užsiregistravę, patvirtinę savo tapatybę bei einamojoje lošimų sąskaitoje turi lėšų. Tiesioginė Lietuva - Slovėnija rungtynių transliacija atsiras lažybų gyvai sekcijoje kelios minutės iki rungtynių pradžios.


Lietuviški | TV programa | TV24.LT


Lietuvos ir ES santykių istorija


Nuo šiandienos iš žalios į geltoną zoną pereina Bulgarija


Lietuva - Slovėnija TiesiogiaiLietuva - Slovėnija tiesiogiai jūsų laukia lietuviškose 7Bet, OptiBet, Betsafe ir Uniclub statymų kontorose, kuriose taip pat galite išbandyti laimę atlikdami krepšinio statymus. Šių lažybų bendrovių krepšinio statymų ekspertai jau paskelbė Lietuva - Slovėnija koeficientus. Lietuviai nėra šios kovos favoritais, už tautiečių pergalę yra siūlomas maždaug 2.


***Kitose kontrolinėse rungtynėse Suomija namie 80:71 palaužė Belgijos krepšininkų pasipriešinimą. Nugalėtojams Olivieris Nkamhoua pelnė 19 taškų. Pralaimėjusių gretose rezultatyviausiai žaidė Pierre’as-Antoine’as Gillet, kuris įmetė 18 taškų. Būtent su Suomijos rinktine dvi kontrolines rungtynes sužais ir Lietuvos krepšininkai. Pirmasis mačas vyks rugpjūčio 10 d. Kaune, antrasis – 11 d. Vilniuje.


L.Dončičius buvo išvarytas, o žvėriško S.Gilgeouso-


Pasaulio krepšinio čempionato rungtynių transliacijos


Daugiau informacijos apie Europos krepšinio čempionato transliacijas galite rasti mūsų tinklapyje. 2. Lietuva - Slovėnija: lažybos ir statymai realiu laiku Lietuvos ir Slovėnijos akistata be abejonės pritrauks ir nemažą lažybininkų dėmesį. Visos lietuviškos lažybų bendrovės jau paskelbė koeficientus už Lietuva - Slovėnija rungtynes. Žinant abiejų komandų sudėtis bei paskutinį susitikimą, galima buvo spėti, kad koeficientai bus daugiau mažiau panašūs. Tačiau dabar matome, kad Lietuvos pergalės šansai yra vertinami didesniu koeficientu, kuris siekia 2. 40, o Slovėnijos koeficientas yra lygus 1. 60.


Lietuva - Slovėnija Tiesiogiai - Lažybos, Statymai, Prognozė


About

ברוך הבא לקבוצה! אתה יכול להתחבר עם מנויים אחרים, לקבל עדכונ...

Members

 • Vitaliy Zonov
  Vitaliy Zonov
 • Jack Hollington
  Jack Hollington
 • Princess Princess
  Princess Princess
 • Helen Barton
  Helen Barton
bottom of page