top of page

Swimming Israel

Public·277 members

[[[TV drejtpërdrejt==]]((] Republika Çeke Shqipëria shiko live 7 shtator 2023


Miti se shqiptaro-amerikani Ferid Murad e shpiku Viagran, ja çfarë në fakt zbuloi ai Programi Folklorik, “Qershia mbi torte” e Festivalit Tradicional të Kishës Zoja Pajtore Amerika 5 orë më parëNjë histori e pazakontë me Dr. Ferid Murat Amerika 8 orë më parëSHBA/Kalifornia: Mjeku-farmakolog dhe studiues shqiptaro-amerikan i mjekësisë, Ferid Muradi fitnes i çmimit Nobel për mjekësi ka vdekur në moshën 86-vjeçare Diaspora 9 orë më parëPlani po funksionon? Angli, ministri i emigracionit: Shqiptarët, rënie 90%! Amerika 13 orë më parëMiti se shqiptaro-amerikani Ferid Murad e shpiku Viagran, ja çfarë në fakt zbuloi ai Amerika 15 orë më parëKush ishte Ferid Murad dhe për çfarë e fitoi çmimin Nobel Fotografë dhe operatorë pamjesh filmike me dron nga e mbarë bota, dorëzuan më shumë se 65 mijë punime të tyre...


“Nëse dikush e ka nënvlerësuar ekipin e tyre, sigurisht që nuk kemi qenë ne. Është një skuadër shumë e pakëndshme me lojtarë të mirë individualisht. Lojtarët që janë grumbulluar luajnë në ligat e avancuara perëndimore. Shumë prej tyre vijnë nga Serie A, që do të thotë se padyshim që nuk janë futbollistë të dobët. Për më tepër, një trajner i ri erdhi në fillim të vitit. Organizimi i lojës dhe koncepti i tyre kanë ndryshuar. Ata janë të shpejtë përpara, shumë të rrezikshëm në fazën e tranzicionit, gjuajtës të shpejtë.


Pas kualifikimit në finale, flet Albina Kelmendi


Çanak: Nuk ekziston asnjë manastir serb në Kosovë, manastiret ortodokse u përvetësuan nga Serbia Politikani i Serbisë, Nenad... Taktikat si në filma të Aziz Gashit për të shpëtuar nga Policia, tentoi të maskohej në malet e Tërpezës Problemi 10-vjeçar në mes të dyshuarit... “Kam qenë me të” – Axhami tregon detaje për vrasjen e komandant Bardhit Ish-ushtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK), Enver Axhami, ka... Dodik deklaroi se Schmidt do të arrestohet nëse vjen në Republika Srpska, reagon Gjermania I dërguari i posaçëm i qeverisë... Habit 28-vjeçarja: E dua, por kjo gjë po më bën të mendoj ta tradhtoj të dashurin... Obsesioni i të dashurit tim me lojërat po më tundon të largohem me një burrë...


Gara për energjinë nga fuzioni bërthamor ID. 4 i vitit 2024 vjen me përditësime të performancës Shkencë & Teknologji 5 orë më parëAstronomët zbulojnë fushën magnetike të galaktikës më të largët të Universit Shkencë & Teknologji 5 orë më parëKonkursi i fotove dhe videove me dron sjell pamje mahnitëse të Tokës Shkencë & Teknologji 5 orë më parëGara për energjinë nga fuzioni bërthamor Teknologji 10 orë më parëAplikacionet e iPhone dhe iPad do të jenë të disponueshme në dyqanin e App Store të kufjeve Vision Pro Auto 12 orë më parëID. 4 i vitit 2024 vjen me përditësime të performancës Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj tash e sa kohë është duke qëndruar në New York teksa po shijon çdo...


Cristiano Ronaldo: Rivaliteti me Messin është zhdukur, tani jemi pothuajse miq Cristiano Ronaldo apo Messi? Kjo pyetje - pa një përgjigje të saktë - ka qenë e pranishme në mesin e tifozëve... Media zvicerane habit për Granit Xhakën para ndeshjes me Kosovën Këngëtari i famshëm befason Shaban Tërstenën, ja çfarë i dhuron! Futboll 1 orë më parëEliminohet Kroacia Futboll 1 orë më parëPortieri i Maqedonisë së Veriut i befason të gjithë, shkon në grumbullim me fanellën e Bufonit Futboll 1 orë më parëKosova e mbyll baras miqësoren e parë ndaj Maqedonisë së Veriut Futboll 1 orë më parëA po shkon drejt pensionit? Futboll 1 orë më parëRonaldo përsëri e mbron futbollin arab Në një pohim triumfues, si për të treguar se politikat e tyre po japin rezultat, ministri britanik i Emigracionit, Robert... Ndërron jetë nobelisti shqiptaro-amerikan, Ferid Murad Mjeku me famë botërore, nobelist në fiziologjinë e mjekësisë, Ferid Murad njoftohet se ka ndërruar jetë...


Bota SotLajme Aktuale Politika Ekonomi Speciale Dokumentare Sociale Turizëm Historia Biznes Financa Ndryshe Bota Evropë Amerika Azia Afrika Kosova Prishtina Mitrovica Peja Prizreni Gjilani Ferizaj Gjakova Shqipëria Tirana Durrësi Vlora Shkodra Kukësi Maqedonia Shkupi Tetova Kumanova Struga Gostivari Sporti Botërori 2018 Futboll Basketboll Hendboll Volejboll Xhudo Formula 1 Boksi Alpinizem Atletika Tenis Skijim Çiklizëm Golf Showbiz Life style Seksi Mediale Vip Bota e Yjeve Diaspora Amerika Zvicra Gjermania Covid-19 Kronikë e zezë Shpallje Kultura Art Reportazhe Libra Filma Muzikë Teatri Religjion Opinione Kolumne Intervista Analiza Fejtone Shëndetësia Dieta Mjekësi alternative Ushqime Këshilla mjekësore Perkujtime Njoftime për të pame Ngushëllime Fotogaleria Foto e dites Video Shkencë & Teknologji Teknologji Mobile Auto Kopertinat Kontaktoni Lajme Aktuale Politika Ekonomi Speciale Dokumentare Sociale Turizëm Historia Biznes Financa Ndryshe Bota Evropë Amerika Azia Afrika Kosova Prishtina Mitrovica Peja Prizreni Gjilani Ferizaj Gjakova Shqipëria Tirana Durrësi Vlora Shkodra Kukësi Maqedonia Shkupi Tetova Kumanova Struga Gostivari Sporti Botërori 2018 Futboll Basketboll Hendboll Volejboll Xhudo Formula 1 Boksi Alpinizem Atletika Tenis Skijim Çiklizëm Golf Showbiz Life style Seksi Mediale Vip Bota e Yjeve Diaspora Zvicra Gjermania Covid-19 Kronikë e zezë Shpallje Kultura Art Reportazhe Libra Filma Muzikë Teatri Religjion Opinione Kolumne Intervista Analiza Fejtone Shëndetësia Dieta Mjekësi alternative Ushqime Këshilla mjekësore Perkujtime Njoftime për të pame Ngushëllime Fotogaleria Foto e dites Video Shkencë & Teknologji Teknologji Mobile Auto Kopertinat ora 00:46lajmet aktuale E enjte, 07 shtator 2023 Analisti politik, Rexhep Elezaj, vlerëson se takimi i radhës ndërmjet kryeministrit të Kosovës, Albin Kurtit, dhe...


Natyra e tyre është që të shkojnë përpara, duan të shënojnë gola. Duhet të jemi sa më të përqendruar dhe sa më të vëmendshëm përgjatë ndeshjes. Një gabim mund të vendosë lojën. Formacioni? Që tani e kemi vendosur, sigurisht që nuk do ta zbuloj. Do të jetë një formacion i ngjashëm me ndeshjet e fundit”, ka deklaruar Jaroslav Silhavy.


Soucek për ndeshjen ndaj kuqezinjve: Me Shqipërinë do të jetë e vështirë Përballja mes Çekisë dhe Shqipërisë do të jetë përcaktuese për kreun e grupit në eliminatoret e... Griezmann pritet t’i bashkohet Messit te Inter Miami Antoine Griezmann raportohet se do t’i bashkohet Lionel Messit te Inter Miami pasi që ylli i Atletico Madridit thuhet se ka disa oferta... Nga Weah te Romario, ish-futbollistët e mëdhenj që u futën në politikë Nga Weah te Romario, ish-futbollistët e...


Çfarë është NATO?


Seksioni konsullor i Ambasadës së Republikës Çeke në


Grafo Lit


RTSH Sport: Kreu


Madonna shqetëson sërish fansat, shfaq shenja e lëndime gjatë provave për turneun botëror Madonna është një nga mrekullitë e epokës moderne, që vazhdon të bëjë turne dhe të punojë fort... Beyonce shfaqet me fustan ‘Versace’ në një nga koncertet e fundit – u deshën 600 orë për ta punuar Beyonce emocionoi fansat të martën teksa ndau fotot e dy kostumeve që kishte veshur për turneun e saj të tretë dhe... Travis Scott ka qenë pjesë e po të njëjtit koncert të Beyonces, ku Kylie Jenner konfirmoi lidhjen me Timothee Chalamet Travis Scott u pa duke ndjekur të njëjtin koncert të Beyonce, ku ish-partnerja e tij, Kylie Jenner – e konfirmoi publikisht...


Kuvendi i Shqipërisë


Apple po punon për një MacBook më të lirë Apple po zhvillon një seri të MacBook me kosto të ulët për të konkurruar me modelet e Chromebook në sektorin e... Mercedes-Benz: Kostot për prodhimin e automjeteve elektrike do të mbeten të larta për të ardhmen e parashikueshme Kostot e ndryshueshme për prodhimin e automjeteve elektrike do të mbeten më të larta në krahasim me modelet e motorëve... BMW prezanton veturat e ardhshme elektrike me konceptin Vision Neue Klasse Në Motor Show në Mynih, BMW prezantoi konceptin e ri që përfaqëson një vështrim në të ardhmen e veturave... Të moshuarit besojnë se Shorts mund të shkatërrojnë YouTube Punonjësit e lartë të YouTube janë të shqetësuar se rivali i tyre TikTok, Shorts, do të “hapë”...


Pse po ‘gjunjëzohet’ drejtësia para Azem Sylës, Ramush Haradinajt, Sami Lushtakut dhe Pal Lekajt!? Detajet: Krejt çka tha sot zyrtari i “Human Rights Watch” për Demaçin, takimin me Thaçin e Limajn dhe Liqenin e Radoniqit LIVE: Terrorizohet Moska, hapet një front i ri lufte; ja “trekëndëshi i ferrit”, ku do të vuloset fati i kundërofensivës ukrainase... Avdullah Hoti rrah tavolinën në studio televizive dhe kërkon veprime radikale kundër Albin Kurtit Deputeti i Lidhjes Demokratike të... Naim Miftari ironizon me Hashim Thaçin: Pasi ia rrasa të gjithëve, në fund ia futa vetit! Ish-eprori i lartë i UÇK-së, dhe... “Ky ma ka marrë babën”, “Kam qenë në klasën e katërt” – Përplasje e Enver Axhamit me djalin e dëshmitarit Idrizi Në një lidhje...


Live Gold Price for The World - Aplikacionet në Google Play


About

ברוך הבא לקבוצה! אתה יכול להתחבר עם מנויים אחרים, לקבל עדכונ...

Members

 • Jack Hollington
  Jack Hollington
 • Princess Princess
  Princess Princess
 • Helen Barton
  Helen Barton
 • Philly SEO Pro
  Philly SEO Pro
bottom of page