top of page

Swimming Israel

Public·299 members

[bezmaksas!!] Itālija Latvija 7 septembris 2023


Itālijā tiešās darbā pieņemšanas sistēma attiecas uz jebkura veida darba attiecībām visiem privātajā sektorā strādājošajiem. Pirms (ne vēlāk kā iepriekšējā dienā) jauna darbinieka pieņemšanas darbā darba devējam jānosūta obligāts tiešsaistes paziņojums (CO) darba centram, kura apkaimē atrodas darba vieta. Šis paziņojums tiek nosūtīts arī Nodarbinātības un sociālās politikas ministrijas, Valsts sociālā nodrošinājuma institūta (INPS) un Nelaimes gadījumu apdrošināšanas darbā institūta (INAIL) inspekcijas birojiem. Unilav veidlapa netiek izmantota pašnodarbinātībai. Darba devējam ir arī jāiesniedz katram jaunpieņemtajam darbiniekam iepriekš minētā paziņojuma vai darba līguma kopija, tostarp informācija par atalgojumu un juridiskajiem nosacījumiem.


Ceļojumi uz Itālija - NOVATOURS


Visi ceļojumi uz Itāliju no Rīgas. Karstās akcijas atpūtai Itālija


Sicīlija (2023) - Atpūtas ceļojumi


it/home Darba un sociālās politikas ministrija - http://www. lavoro. it/ Itālijā ir kompleksā nodokļu sistēma. Tiek piemēroti tiešie un netiešie nodokļi. Tieši nodokļi ir Personas ienākuma nodoklis, uzņēmuma ienākuma nodoklis, reģionālais produktivitātes nodoklis. Nodokļi tiek piemēroti progresīvi. Sabiedrība tiek nodrošināta ar informāciju un konsultācijām nodokļu jautājumos.


it/default. aspx; http://www. it/it Ja vēlaties pieteikties darbā, Jums ir jānosūta darba devējam CV, pieteikuma vēstule un izglītību apliecinošas dokumentu kopijas. Var tikt prasītas atsauksmes. Jūs varat pieteikties kādam konkrētam darbam vai sūtīt pieteikumu, t. i., tādu, kas adresēts uzņēmumiem, kuri varētu būt ieinteresēti jūsu profilā. Pirmajā gadījumā pieteikuma procedūras parasti tiek norādītas piedāvājuma tekstā vai klasificētajā sadaļā.


Darba meklēšanas nolūkos iespējams sazināties arī ar privātajām darbiekārtošanas aģentūrām. Informāciju par licencētajām aģentūrām iespējams saņemt Itālijas Nodarbinātības un sociālo lietu ministrijā. Internets nodrošina arī daudzus darba meklēšanas resursus, piemēram, uzņēmumu vietnes, Tirdzniecības palātu vietnes, specializētus privātus portālus un arvien pieaugošo sociālos medijus (Facebook, LinkedIn, Twitter utt. ). Latvijas pilsoņiem ir brīva piekļuve Itālijas darba tirgum un darbam Itālijā nav nepieciešamas darba atļaujas.


Itālija palielinās Latvijā izvietoto karavīru skaitu | tv3.lv


Itālija - TVNET - Domā un neklusē


it/articolo/10930 ES pilsoņiem ir tiesības uzturēties Itālijā ilgāk par 3 mēnešiem, ja viņi: ir nodarbināti vai pašnodarbināti Itālijā; ir pietiekami finanšu resursi sev un saviem ģimenes locekļiem, lai uzturēšanās laikā nekļūtu par slogu valsts sociālās palīdzības sistēmai, un viņiem ir visaptveroša veselības apdrošināšanas segums vai līdzvērtīgs segums valstī; ir uzņemti atzītā valsts vai privātajā institūcijā, lai mācītos vai iegūtu profesionālo apmācību, un viņiem ir pietiekami finanšu resursi sev un saviem ģimenes locekļiem, lai uzturēšanās laikā nekļūtu par apgrūtinājumu valsts sociālās palīdzības sistēmai, un viņiem ir visaptveroša veselības apdrošināšanas segums valstī; ir ģimenes locekļi, kas pavada Savienības pilsoni vai pievienojas viņam ar tiesībām uzturēties ilgāk par 3 mēnešiem.


Kā Latvijā noķert Itālijas sajūtas?


Latvija - Itālija


Reģioni Itālija - Viesnīcas un ceļojumi no uzticamā


Latvija uz Itālija: Braukšanas norādes un attālumu kartē


Itālijas labumi - filozofija


Kategorija:Latvijas vēstnieki Itālijā


Itālijā skolās māca, ka Latvija ir Krievijas sastāvā - Neatkarīgā


About

ברוך הבא לקבוצה! אתה יכול להתחבר עם מנויים אחרים, לקבל עדכונ...

Members

bottom of page