top of page

Swimming Israel

Public·158 members

(ŽIVÝ PŘENOS-) Rumunsko U20 Česko U20 koukněte se 7 září 2023


[[ŽIVÉ HD>>>>]] Znojmo Prostějov přenos živě 05.09.2023


Kurzové sázky na fotbal - Elite League


(živý přenos tv!) Rumunsko Česko přenos živě 8 června 2023


52' Kaščuk pokračuje v neproměňování svých šancí, nyní jej na pravé straně při střele zablokoval Lixandru. 50' Míč je u Trubina, ten má prostor pro poklidnou rozehrávku. 48' Ukrajina se v úvodu druhé půle usadila u pokutového území, zatím bez přesného zakončení. Druhý poločas začne přibližně v 19:04. Je za námi první poločas zápasu, který přinesl aktivní fotbal z obou stran a také několik velkých šancí. Hned ve třech byl Oleksij Kaščuk z Ukrajiny, jenže dvakrát jej vychytal gólman Târnovanu a jednou mířil těsně vedle. Na opačné straně se o gól snažili Munteanu a Marković, ale ani oni nebyli úspěšní. Do kabin se tak odešlo za stavu 0:0. 45+3' První poločas skončil. 45+2' Z velké dálky to zkusil Georgij Sudakov, jeho střele po zemi ale scházela jak razance, tak hlavně přesnost. 45' V souboji o míč trefil Sikan soupeře loktem do žaludku a Racovitan byl dokonce chvíli v péči lékařů. Zákrok hlavnímu sudímu zcela unikl.


Tak tohle se moc nepovedlo. Míč je u středového kruhu, v držení jej mají Ukrajinci. 79' Rohový kop pro Ukrajinu, Sudakov s rozehrou nikam nepospíchá. 77' ze hřiště odchází Oleksij Kaščuk, přichází Bogdan Vjunnik. 76' Hraje se teď nahoru a dolů, jenže bez nějakého většího nebezpečí pro branky. 74' Centr na opačné straně, Târnovanu byl na zemi včas a míč vyrazil. O zbytek se postarali jeho spoluhráči. 72' Popescu rozehrál přímý kop, když nacentroval směrem k brance, Trubin míč vyboxoval. 71' I ve druhé půli mají hráči si na chvíli oddechnout při pauze na občerstvení. 70' Nevyšlo to ani tady, střela z velké dálky byla zablokována ještě před trubinem.


90+3' Rumuni se snaží o centry z levé strany, teď to ale přehnali s důrazem a píská se proti nim. 90+2' Stále se nehraje, dá se ale čekat, že promarněné chvíle sudí nastaví. No a přímou červenou kartu obdržel na opačné straně Vladyslav Vanat. Ukrajina bude dohrávat v deseti lidech. 90+1' A dostal ji i Dragoș Albu. Nervózní závěr zápasu.


5' Další šance Munteana! Tentokrát po rychlém kontru dostal příhru na střed vápna, jeho střelu ale pokryl připravený Trubin! 4' Rumunská reprezentace ví, že dnes musí uspět a tak se na rozdíl od minulého zápasu pouští hned od úvodu do útočení. 3' Rumuni se mohli bleskově dostat do vedení, když se Munteanu prosmýkl kolem obránce a zprava vystřelil! Prudká rána prolétla vedle! 2' Ukrajinci se pokusili o první výpad levou stranou, vše ale skončilo na půlce u Vivčarenka. Úvodní sestavy: Rumunsko: Târnovanu – Pantea, Racovitan, Dican, Țicu – Lixandru, Screciu (C) – Ișfan, Munteanu, Petrila – Marković. Náhradníci: Popa, Gorcea – Albu, Miculescu, Cîmpanu, Borza, Mazilu, Pitu, Popescu, Dumitrescu, Bîrligea, Pop. Trenér: Emil Săndoi Ukrajina: Trubin – Sych, Batahov, Talovierov, Vivčarenko – Bondarenko (C), Bražko – Kaščuk, Sudakov, Kryskiv – Sikan. Náhradníci: Neščeret, Fesjun – Syrota, Želizko, Vjunnik, Saljuk, Mudryk, Vanat, Ljach, Nazarenko, Braharu, Očeretko.


Mířil ovšem vysoko nad branku. 21' Překombinovaná akce Ukrajiny, tohle chtělo zakončit o něco dříve. Takhle se rumunské obraně podařilo akci soupeře zastavit. 20' Po souboji s Petrilou upadl v pokutovém území Sikan, sudí to ale na penaltu neviděl a nechal pokračovat ve hře. 18' Samotný centr od rohového praporku sice jen propadl do vápna, ale akce pak pokračovala. Pantea poslal další pas před branku, po míči se natáhl Marković, ale ve skluzu jej pouze popíchl těsně vedle levé Trubinovy tyče! 17' Rumunsko podniklo výpad levou stranou, odkud i vystřelil Petrila. Jeho rána byla sražena, následovat bude rohový kop.


32' Tempo nám lehce pokleslo, už nevidíme tak svižnou hru s docela velkým množstvím šancí. 30' Druhá žlutá karta na straně Rumunska, za nedovolený zákrok na půlce si ji prohlédl Claudiu Petrila. 29' Ti teď měli k dispozici rohový kop, Trubinova branka ale ohrožena nebyla. Míč je už mimo vápno. 27' Už je zase vše připraveno ke hře a dopředu půjdou v postupné akci hráči Rumunska. 26' V Bukurešti panuje teplé počasí, takže rozhodčí nařídil krátkou přestávku na občerstvení. Další akci Ukrajiny zastavila rumunská obrana hlavičkovou malou domů na gólmana. 24' Rumuni si koledují. Nyní nechali Sudakova, aby vysunul rozběhnutého Kaščuka, ten ale předvedl pouze slabou střelu po zemi, kterou Târnovanu zvládl pokrýt. 23' Sikan byl sice v obklíčení obránců Rumunska, přesto se mu povedlo vystřelit.


[[DNES@@@]***] Česko Rumunsko přenos živý 3 června


Rumunsko tak prohrálo 0:1, po dvou zápasech je bez bodu a také bez šance postoupit do čtvrtfinále. Oproti tomu Ukrajina má šest bodů a může se těšit na playoff. To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. Držení míče: 36%: 64%. Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 7:10. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 7:7. 90+7' Trubin má míč pod sebou a to bude zřejmě konec šancí Rumunska na bod. 90+6' Rozehra nakrátko nevyšla, Rumuni se zmocnili míče a ještě se snaží o rychlý protiútok. 90+5' Faul Rumunska u pokutového území, Sudakov s rozehrou chvátat nebude. 90+4' Ještě jedna žlutá karta na straně Rumunska, na lavičce ji dostal Andres Dumitrescu.


Junior ROTC Program (Wes Schumaker, Admin) | la-sc.org


(((Pozerať TV<<<))) Bohemians Košice zápas živý 12 - ChesterWye


Nyní si naběhl mezi obránci na přihrávku a přehodil gólmana. Jenže nemířil přesně, křížné zakončení skončilo těsně vedle! 37' Nepřesný pas na levou stranu, míč skončil mimo hrací plochu a rozehrávat bude Ștefan Târnovanu. 36' Další výpad Ukrajiny. Nyní skončila příhra zprava u Kryskiva, jenže tomu to vůbec nesedlo a míč se mu svezl po kopačce. 34' Pokus o prostrčení míče do vápna skončil rázným, ale čistým zákrokem. Sudí byl poblíž a nechal pokračovat ve hře. 33' Ukrajinci kombinují na útočné polovině, před vápnem je ale vystaven obranný val Rumunů.


(fotbal<<<<) Česko U21 Anglie U21 on-line přenosu 22


((fotbal)) Česko Belgie přenos živě 06/08/2023


69' Roh si teď dají i hráči Rumunska. 68' ze hřiště odchází Jovan Marković, přichází Daniel Bîrligea. ze hřiště odchází Dmytro Kryskiv, přichází Maxym Braharu. ze hřiště odchází Danylo Sikan, přichází Vladyslav Vanat. Bondarenkův centr letěl na první tyč, kde následovala hodně nepřesná hlavička. 67' Kaščuk sice neodcentroval na Kryskiva podle svých představ, je z toho rohový kop. 65' Už je po akci, nabíhající Dican byl zastižen v těsném ofsajdu. 64' Přímý kop pro Rumunsko, před Trubina přilétne centr z levé strany.


15' Rumini po slibném úvodu lehce zpomalili a teď to jsou oni, kdo si musí dávat velký pozor při bránění své šestnáctky. 13' Je tu první žlutá karta, za ostrý skluz byl potrestán Mihai Lixandru z Rumunska. Další Kaščukova střela, nyní po zemi a přesně do míst, kde byl připravený Târnovanu. 11' Târnovanu má za sebou první vážný zákrok, když se na něj zprava řítil Kaščuk a mířil po zemi ke vzdálenější tyči. Gólman Rumunska se ale natáhl a míč vyškrábl. 10' Vypadá to, že se Ukrajina po ospalejším úvodu probrala a začíná hrozit. 9' Zlomit to chtěl po poměrně rychlé akci Kaščuk, kousek za hranicí vápna ale vystřelil vysoko nad branku Rumunska.


87' Další centry před branku Rumunska, obrana má plné ruce i nohy práce. 86' Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Volodymyr Bražko, přichází Ivan Želizko. ze hřiště odchází Arťom Bondarenko, přichází Oleh Očeretko. 85' Târnovanu zachránil svůj tým od pohromy, když u své levé tyče vykopl Vanatovu střelu po zemi! 84' Obléhání pokutového území Rumunska je hodně pozvolné a s větším množstvím přihrávek. 83' Ukrajina drží míč na útočné polovině, tohle týmu stačí. Oproti tomu Rumuni potřebují více útočit.


Košice živý 15/07/2023 [S | Vantrue 群組


44' Ten už pro jeho branku nebezpečný nebyl a Trubinovi spoluhráči pak hru rychle posunuli směrem k půlce. 43' Tohle už bylo lepší a po kombinaci u hranice vápna přišla Markovićova střela, kterou musel Trubila pohotově vyrazit na roh! 41' Po delší době se dopředu dostává i reprezentace Rumunska, ale nyní to končí ještě před případnou střelou. Obrana Ukrajiny je pozorná. 39' Kaščukovi dnes zatím není přáno.


8' Ukrajinci se zatím nedostali na dostřel Târnovanuovy branky, naopak mají dost práce s bráněním. 7' Târnovanu poslal dopředu dlouhý nákop a následná akce pak skončila straženou střelou. Dorážet se snažil Marković, ten ale mířil zcela mimo. 6' Trenér Ukrajiny Ruslan Rutaň nervózně kráčí ve svém vymezeném prostoru a snaží se uklidnit své svěřence.


FC Vysočina Jihlava | Fanoušci | Diskusní forum


About

ברוך הבא לקבוצה! אתה יכול להתחבר עם מנויים אחרים, לקבל עדכונ...
bottom of page