טיפים לאליפות המאסטרס מאת דניאל קציר


Daniel Katzir with Gold medal in the 1500m, Masters World Championships, Kazan, August 2015

1.אני ממליץ על חימום של 1.2-1.5 ק"מ, אשר מורכב בשחיית רצף תרגילי סגנון ותחושת מים וכמה תרגילי מהירות קצרים על מנת לעלות את הדופק.

2.לבצע את החימום במסלול בו תשחו בתחרות ולתרגל סיבובים וקפיצות.

3.לפני המשחה חימום יבש של 10 -15 דקות, כדי להגביר את זרימת הדם בגוף, לחמם את השרירים ולא להגיע במצב שאתם רדומים למשחה.

4.למתחרים בפעם הראשונה, ממליץ מאד לחלק את המשחה בצורה נכונה ולהשאיר כוח לחצי השני של המשחה. פתיחה מבוקרת בלי לחץ, תשאיר לכם כוח לקראת הפיניש בסוף ולסיים את המשחה בהרגשה טובה. פתיחה חזקה מדי,עלולה לשרוף אתכם כבר על ההתחלה.

5. במרחקים הארוכים, להשאיר את עבודת הרגליים לחלק האחרון של המשחה. עבודת רגליים חזקה מדי מעלה את הדופק ומרגישים את חומצת החלב בכל הגוף ולא רק ברגליים.

6.להכין את הראש למשחה ,כמו שאנחנו מכינים את הגוף. לעשות הדמיות בראש של המשחה עם סטופר ולנסות להגיע לזמן אותו אנחנו רוצים לעשות. לנסות לדמיין ולהרגיש כמה שיותר דברים, שחיינים לידי במשחה, קהל ביציע ועוד...חלק יגידו שלהכין את הראש לא פחות חשוב למהכין את הגוף.

בהצלחה לכולם ותאמינו בעצמכם ! דניאל קציר Easy Swim

#שחייה #Masters #Swimming #IsraelSwimming

25 views0 comments
Ocean

Links

Site Map

Follow Us

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Instagram Social Icon

Our goal is to connect with and promote all levels and categories of swimming in Israel, and to give recognition to those who spend hours training in and out of the water. Ours is a private Website, not connected to, affiliated or associated with any official/private Website or organization. Any/all information provided on this Website is not official, thus, if you see any errors, please let us know! Email us at SwimmingIsrael@gmail.com with the correct information. 

Image Credits: Guy Yechiely
© 2016 by Swimming Israel . All rights reserved MEG