top of page

Swimming Israel

Public·278 members

(živá tv##) Dánsko San Marino on-line přenosu 7 září 2023


Poslat peníze do San Marino


Gól!!! Česko vede 1:0. Obrana San Marina zaspala při bránění přímého volného kopu. Kováč hlavou tečoval míč na tyč a ten odrazem přes dezorientovaného gólmana propadl za brankovou čáru. 46. Začal druhý poločas. Hlavní rozhodčí ho zahájil o 90 sekund dříve než stanovují pravidla. ______________ První poločas příliš pohledný fotbal nenabídl. Český tým se před téměř prázdným stadionem pokoušel ztéci branku San Marina především centrovanými míči, ty ale zatím efekt nepřinesly. Aktivní Sionko i ve dvou pozicích osamocený Baroš ve svých šancích selhali. Do kabin tak oba týmy zamířily za bezbrankového stavu 0:0.


ČT sport – Česká televize


Domácí úspěšně napadají českou rozehrávku. Svěřenci trenéra Rady se během úvodních deseti minut nedostali ani k jediné střele na branku Simonciniho. 9. Faul Rozehnala na Manuela Maraniho. 8. Také domácí se osmělili. Centr z levé strany odvrátil hlavou Rozehnal. 7. Fenin dostal dobrou přihrávku do běhu, jeho přihrávku na nabíhajícího Poláka ale obrana zblokovala. 7. Pospěch neuspěl s kličkou na Bolliniho a přišel o balón.


Faul Baroše, hrát bude San Marino. 23. Sionko byl znovu blízko úvodní branky. Při obhazování posledního obránce si ale míč předkopl o něco dále než bylo třeba a ten skončil v náručí Simonciniho. 22. Gólman Simoncini se řádně zapotil při tečované střele Jankulovskiho. Situaci zvládl. 20. Hraje se na jednu branku. Tlak hostí ale zatím postrádá důraz a překvapivou myšlenku. 19. Akci středem obrany San Marina ukončil razantní odkop obránce Vannucciho. 18. Rozehrávky se ujal Radek Šírl. Na jeho centr ale nikdo ze spoluhráčů nedosáhl.


San Marino - Česko 0:6, národní tým zvládl povinné utkání


Pěkná narážečka hráčů San Marina žádný následný efekt nepřinesla. 63. Feninův centr skončil na hlavě bránícího Bacciocchiho. 61. Brankář Aldo Simoncini se srazil se svým bratrem Davidem, který zůstal ležet na trávníku a musel být ošetřen. Po zhruba minutové pauze vrací San Marino sportovně míč na kopačky českého týmu. 59. Češi vyšachovali obranu soupeře, osamocený Šírl ale napálil balón pouze do gólmana Simonciniho. 57. První vážnější situace před Zítkou. Před Michele Maranim na poslední chvíli odvrátil Rozehnal.


Útočník Galatasaraye se na trávníku trápí. 75. Stoprocentní šanci zahodil znovu Libor Sionko. Simoncini jeho pokus vyrazil jen díky dobrému postavení a štěstí. 74. Další sporný souboj. Necid se u rohového praporku probíjel přes dva protihráče, ale neprošel. 72. Pospěch zakombinoval s Jarolímem, kterého poslal na zem Della Valle. Rozhodčí jeho zákrok jako faul neposoudil.


((Streamování)) Česko Severní Irsko přenos živě 18 července 2023


Online Sázení a nejlepší Sázkové Kurzy


31. Damiano Vannucci zavadil o nohy Sionka. Za víceméně nezaviněný faul viděl jako první hráč žlutou kartu. 29. Rozehnal si výborně naběhl na přihrávku od rohového praporku, v gólové pozici ale selhal. 28. Jankulovski přepustil rozehrávku Sionkovi. Tomu se centr příliš nepovedl. 27. Della Valle stáhl pronikajícího Sionka. Češi budou mít výhodu standardní situace. 26. Polák se prohnal kolem tří soupeřů, Sionkův centr z pravé strany nasměroval Baroš vysoko nad. 24.


Fotbal, Evropa: Dánsko livescore, výsledky, program zápasů


Roaming a volání do zahraničí - O2


Sledovali jsme online: San Marino - Česko 0:3


DEN 0:0 SMA | Dánsko - San Maríno (Kvalifikácia ME)


17. Baroš se probíjel do šestnáctky, ale neuspěl. Další roh. 15. Obrovská šance Čechů! Libor Sionko po vtipně sehrané standardní situaci za faul na Baroše poslal míč těsně mimo. 14. Po dvou nepovedených centrech se k míči na hranici velkého vápna dostal Radek Šírl a vyslal první střelu hostí. Jeho razantní pokus ale mířil vysoko nad. 13. Pospěch na pravé straně posunul na Fenina, ten vytloukl bloky Bacciocchiho. První český roh. 12. Kováčovi se nikdo ze spoluhráčů nenabídl, míč skončil v autu. 10.


45. +1 Konec prvního poločasu. 44. Další obléhání svatyně San Marina. Jankulovského volej ze 17 metrů skončil těsně mimo levou tyč. Nastavuje se jedna minuta. 42. Dobře sehranou kombinaci Čechů zhatilo nekvalitní zpracování Sionka. Následná střela Poláka mířila nad. To rozčílilo trenéra Radu, který impulzivně vyskočil z lavičky. 40. Fenin ve snaze vytrhnout se bránícímu Simoncinimu zasáhl protihráče rukou do obličeje a inkasoval od sudího žlutou kartu. 39. Útok San Marina zastavil praporek pomezního. 38. Akce po ose Baroš - Šírl skončila sedmým rohem pro svěřence trenéra Rady. 37. Ujfaluši sestřelil Berrettiho a vyfasoval žlutou kartu.


[[[živý přenos tv<<]]!!] Česko Severní Irsko přenos živý 18


About

ברוך הבא לקבוצה! אתה יכול להתחבר עם מנויים אחרים, לקבל עדכונ...

Members

 • Vitaliy Zonov
  Vitaliy Zonov
 • Jack Hollington
  Jack Hollington
 • Princess Princess
  Princess Princess
 • Helen Barton
  Helen Barton
bottom of page