top of page

Swimming Israel

Public·294 members

[[ŽIVÝ PŘENOS TV#]] Slovinsko Severní Irsko on-line přenosu 7 září 2023


81. Češi se nadechují k závěrečnému ataku. 79. Svěrkoš se poroučí ze hřiště, místo něj přišel Necid. 78. Svěrkoš reklamuje slovinskou malou domů, ale rozhodčí nic neviděli. Slovinec Cesar tísněný českým útočníkem opravdu svému brankáři míč poslal. 76. Kouč Rada poslal místo Šírla na hřiště Kadlece. 74. Slovinci opět začali úřadovat v českém pokutovém území, usnadnila jim to i školácká Rozehnalova chyba.


Česko Severní Irsko přenos živě 18 červen | MJ Coaching Group


Livesport.cz: Fotbal online, fotbalové live výsledky, livescore


46. Druhý poločas začal. 45. +1. První poločas skončil, Česko hraje se Slovinskem 0:0. 45. Dedičova střela nadělala před Čechem melu, protože míč divoce odskočil. Následný roh si český brnakář pohlídal. 45. Bude se nastavovat jedna minuta. 44. Hraje se stylem nahoru - dolů. Český pokus o atak končil další nepřesnou Barošovou střelou z dálky. 43. Další slovinský pokus o brejk, před Novakovičem odkopávali čeští stopeři.


Sev. Irsko | ONLINE | 7.9.2023 20:45 | Kvalifikace na ME 2024


[[[živý přenos tv<<]]!!] Česko Severní Irsko přenos živý 18


Kvalifikace EURO 2024: Program a kdy hrají Češi?


[streamování>>>>] San Marino Kazachstán přenos živý 16


Šírl nahrál na Plašila, který z dálky levačkou minul. 52. Opakovanou šanci domácích Češi zlikvidovali a aspoň na chvíli dostali míč za svoji půlku, Jsou po silným tlakem. 51. Na Komacův centr z rohu si nabíhal Novakovič, na další roh odvrátil Polák. 48. Jarolím, Kadlec a Necid se rozcvičují, trenér Rada možná přikročí k prvnímu střídání. 47. Slovinci jsou opět na konci a snaží se dostat soupeře pod tlak. Česká obrana začala dělat chyby.


18. Slovinci jsou živější a dokáží svého soupeře potrápit více než čeští útočníci. 14. Utkání se dostalo do klidnější fáze, míč s epohybuje především kolem půlící čáry. 11. Tlak domácích se stupňuje, další roh si ze vzduchu "vytáhl" gólman Čech. 9. Žlutá karta padla i na druhé straně, dostal ji Šišič. 9. Slovinský volný kop selhal, krátce nakopávaný signál obrana Česka prokoukla.


SLEDOVALI JSME: Slovinsko - Česko 0:0Maribor - Sledovali jsme přenos zápasu fotbalové kvalifikace MS 2010. Čeští fotbalisté uhráli s reprezentací Slovinka v kvalifikačním utkání na MS 2010 bezbrankovou remízu. | Foto: REUTERS Dnešní přenos končí, děkujeme za pozornost. Kvalifikace o MS 2010 pokračuje pro svěřence trenéra Rady středečním zápasem se Slovenskem, který také budeme sledovat on-line. Smutnější mohou být domácí, kteří byli lepším týmem. Výkon Česka byl zklamáním. 90. +2. Utkání skončilo, Slovinsko hrálo s Českem 0:0.


90. +2. Před vlastní brankou se Rozehnal srazil s Necidem. 90. Budou se nastavovat ještě 3 minuty. 90. Místo Baroše přichází na hřiště Fenin. 90. Slovinci se zase dostali do postavení mimo hru, tím skončilo akutní ohrožení Čechovy branky. 89. Jankulovski protestoval kvůli údajnému faulu domácích, vysloužil si žlutou kartu. 84. Paradoxně největší problém pro slovinského gólmana přinesl v druhém poločase jeho spoluhráč, který jej vyděsil nebezpečnou hlavičkou. 83. Domácí rychlý brejk ukončil praporek asistenta hlavního rozhodčího - ofsajd. 83. Slovince Šišiče nahradil Zlogar.


(TELEVIZE>) Dánsko Severní Irsko živě 16 června 2023


((Streamování)) Česko Severní Irsko přenos živě 18 července 2023


41. O ošetření požádal gólman Čech, po chvíli se zase začalo hrát i s ním v brance. 40. Největší šance Slovinců. Novakovič s Dedičem se dostali do brejku, po jejich narážečce pálil Dědioč těsně vedle tyč. 39. Češi byli opět v ofsajdu ped tím kopali roh. Ten se jim ale vůbec nepovedl. 37. Nejvíce toho z českého týmu naběhal zatím Svěrkoš. 36. Na druhé straně byl v postavení mimo hru Šírl. 36. Novakovič se místo brejku vrací před slovinskou branku, byl v ofsajdu. 33. Baroš se na hranici 22 metrů dostal k míči a pohotově vypálil.


SLEDOVALI JSME: Slovinsko - Česko 0:0


Jeho dalekonsná střela skončila nad břevnem slovinské branky. 29. Dva brejky, po jednom na každé straně, selhaly nepřesnou finální dlouho přihrávkou. 26. Roh číslo tři z Plašilovy kopačky neznamenal pro brankáře Handanoviče žádné nebezpečí. 25. Po opakované rozherávce trefil Baroš tyč. Míč před slovinkou branku poslal Polák, ale bývalý ostravský útočník gól neslavil, mířil do pravé tyčky. 24. Češi hráli první roh. Plašil míři na hlavu Sionka, obránci odkopli na druhý roh. 23. Po přihrávce zpava se Sionko snažil zakjončit hlavičkou, ale byl neúspěšný. 22. Po volném kopu předváděl Baroš v pokutovém území fotbalovou ekvilibristiku, ale Slovinci ho záhy připravili o míč.


Roaming a volání do zahraničí - O2


Trajekt do Severního Irska | Cestujte se Stena Line


About

ברוך הבא לקבוצה! אתה יכול להתחבר עם מנויים אחרים, לקבל עדכונ...

Members

bottom of page