top of page

Swimming Israel

Public·394 members

[[Sport uživo!!]] Kazahstan Finska uživo prijenos 7 rujna 2023

43'Nalić je pucao. Mogao je bolje. Nije se proslavio, nakon što je sam izgradio priliku da šutira sa 20 metara. 42'Još jedna prilika za goste. Poluprilika, ali su se Kazahstanci prekombinovali u napadu. 40'Opasno je bilo pred našim golom. Tagybergen je pucao sa 25 metara. Imali smo sreće, otiplo je malo pored stative. 39' I pored dobre igre Zmajeva teško da ćemo vidjeti gol u mreži Kazahstana u prvih 45 minuta. Selektor Ivaylo Petev je napravio odličnu taktiku, ali nedostaje taj završi udarac za gol. BiH bolje igra večeras nego kako su odigrali nedavno u Strasbourgu protiv Francuske, ali se i dalje mučimo u napadu. 36' UHHHHHHHH. Kakva šansa Zmajeva. Demirović je izbacio nekoliko igrača gostiju.

80'Dva uzastopna kornera za goste. Dugo se čekalo da ga izvedu, posebno drugi. Šehić je ovoga puta bio siguran. 76' Navijači su se podigli sa svojih stolica. Žele pobjedu, navijaju, bodre Pjanića, Džeku ostale Zmajeve. Čuje se i "Volim te, Bosno... ". Ima još vremena za potpuni preokret. 74' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLL. Pjanić je sjajno izveo penal. Dugo se čekalo izvođenje, bilo je tu i nervoze, ali je sve na kraju dobro ispalo.

finska nogometna reprezentacija - tportalčlanci na temu KVALIFIKACIJE EP Slovenci dobili šamar, ovo boli; evo što se događalo u hrvatskoj skupini 16. 06. 2023 u 20:50 KVALIFIKACIJE ZA SP [FOTO] Zmajevi neće na Svjetsko prvenstvo. Primili su dva gola s igračem više i potpuno razočarali, nije im pomogao ni obranjeni penal Šehića ni gol Dinamovca Menala 13. 11. 2021 u 17:24 GDJE BAŠ SADA? Susjedi na mukama, u ključnim susretima za plasman na Svjetsko prvenstvo mogli bi ostati bez pomoći najboljeg igrača 09. 2021 u 14:34 kvalifikacije za sp 2022.

Prenos uživo utakmice BiH – Luksemburg, utorak 20,45 sati

Evo koji TV kanali prenose utakmicu Kazahstan

Finska - rezultati, raspored, Kazahstan - Finska uživo

Bio sam na 10 metara, pucao i dobio samo - korner. Najbolja prilika za BiH. 34' Ponovo je Pjanić tražio Džeku. Ovoga puta malo prejaka lopta za napadača Intera. I lopta odlazi u gol-aut. Šteta. Bilo je malo igrača Kazahstana u odbrani, moglo se ovo bolje završiti. 34. minuta i dalje 0:0. 30'Prvih pola sata i prvi karton. Dennis Hadžikadunić je zapisan u notesu sudije Frida iz Izraela. 28' Dok čekamo na gol u Zenici, Francuska vodi 1:0 protiv Finske. Strijelac je bio Griezmann. Ovako sada izgleda trenutna tabela u našoj grupi: 24'OPET DŽEKO. I opet promašaj.

Tv Program | Arena Sport TV

Hokej na ledu - prijenos uživo - live stream

Uživo s Bilinog polja sa meča kvalifikacija za SP: Šok u 95. minutiPoštovani čitaoci portala Radiosarajevo. ba, dobrodošli u live tekstualni prijenos utakmice kvalifikacija za odlazak na Svjetsko prvenstvo između Bosne i Hercegovine i Kazahstana. Zmajevi love prvu pobjedu u kvalifikacijama za Mundijal. U tri susreta osvojili su dva boda, od toga onaj najveći nedavno u Strasbourgu protiv Francuske, kada je Džeko postigao gol, a Trikolori izjednačili za 1:1. FT Bosna i Hercegovina - Kazahstan 2:2. Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine u četvrtom meču kvalifikacija za plasman na Svjetsko prvenstvo koje se naredne godine igra u Kataru, odigrala je 2:2 protiv Kazahstana. 90'+4 Džeko je napravio faul na 16 metara.

1:1 je u Zenici. Pogled na tabelu: 62' Sudija je u dogovoru sa VAR sobom. Arbitari gledaju da li je bio penal. Bio je - Pjanić će pucati. 70' PENALLLLLL ZA BiH. Pao je Džeko, i sudija odmah pokazao na penal. 67' Luka Menalo je u igri. Hoće li on biti džoker selektora Peteva? Iz igre je izašao Dennis Hadžikadunić. Petev sve karte baca u napad. Treba nam taj gol. "Požutio" je Zainutinov, ali šta imamo od toga kada je i dalje 1:0 za Kazahstan. 64'Naši se loše oslobađaju lopte u napadu. Izgubili smo onu tečnu igru iz prvog dijela. Gol koji su postigli gosti je baš šokirao naš tim.

46' Počelo je drugo poluvrijeme. Petev pravi izmjenu - izašao je Kolašinac, a ušao Ćivić. Čudan potez bugarskog stručnjaka na klupi Zmajeva. HT Poluvrijeme u Zenici, Bosna i Hercegovina - Kazahstan 0:0. Više nego dobrih 45 minuta Zmajeva i gol je samo nedostajao kao kruna dobroj predstavi. Bilo je tu prilika, Džeko čak dva puta je bio blizu da se upiše u listu strijelaca. Mreže miruju. I u nastavku očekujemo uragan ka golu Kazahstana. 45'+1ŠTETTTTAAAAA. Ponovo nismo imali sreće. Cimirot je prvo pucao, pa Kolašinac i sijevnulo je pored stative. 45'Sudija je meč produžio za tri minute. Izraelski arbitar sve je ispoštovao.

Još jedan korner za Zmajeve. 54'Petev pravi novu izmjenu - izašao je Adi Nalić, a ušao Amer Gojak. 51' GOOOOLLLLLL. Gosti vode 1:0. Prvi korner za goste i odmah gol. Kuat je bio strijelac. Naši su spavali nakon kornera, Kuat je dobro skočio i zakucao loptu u mrežu. Ovo niko nije očekivao na Bilinom polju. 50'Gosti imaju više loptu u nogama u drugom dijelu. Stigli su i do prvog komera na meču.