Swimming Israel

Public·204 members

[[ONLINE>>>]] Lengyelország Feröer élő 7 szeptember 2023

3 nappal ezelőtt — TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK. BASEBALL MLB, ALAPSZAKASZ ... 20.45: Lengyelország–Feröer, Varsó (Tv: Arena4)

), McTominay (94. ), illetve Zahavi (5. ), Dabbur (32. Dánia 21/7, 2. Skócia 14/7, 3. Izrael 10/7 (16-14), 4. Ausztria 10/7 (11-13), 5. Feröer-szigetek 4/7, 6. Moldova 1/7korábban: B csoport: Georgia-Görögország 0-2 (0-0)g. : Bakaszetasz (90. ), Pelkasz (95. )Svédország-Koszovó 3-0 (1-0)g. : Forsberg (29. ), Isak (62. ), Quaison (79.

A dán válogatott megőrizte százszázalékos mérlegétForrás: AFP/Bogdan TudorAz első gólra 23 percet kellett várni, de a szünetre már négygólos előnyben mehetett a nyári Eb-n elődöntőbe jutó együttes. Andreas Skov Olsen hajszálpontosan lőtte ki a hosszú alsó sarkot. A 34. percben Simon Kjaer váltotta gólra a Denis Marandici kezezése miatt megítélt tizenegyest, három perccel később pedig Christian Norgaard lőtt Skov Olsen szögletéből a kapuba. Az első félidő utolsó percében Joakim Maehlének már csak az üres kapuba kellett passzolnia a labdát, miután Youssuf Poulsen kapus által kiütött kísérlete pont a lábára pattant.

Foci: Lengyelország élő eredmények, végeredmények Livescore az Eredmenyek.com Lengyelország aloldalán, élő eredmények, végeredmények, meccsinformációk (gólszerzők, piros lapok, …).

) Az állás: 1. Spanyolország 13 pont/6 mérkőzés, 2. Svédország 12/5, 3. Görögország 9/5, 4. Koszovó 4/6, 5. Georgia 1/6 D csoport:Finnország-Ukrajna 1-2 (1-2)g. : Pukki (29. ), illetve Jarmolenko (5. ), Jaremcsuk (34. ) korábban:Kazahsztán - Bosznia-Hercegovina 0-2 (0-1)g. : Prevljak (25., 66. Franciaország 12/6, 2. Ukrajna 8/6, 3.