Swimming Israel

Public·394 members

[UŽIVO PRIJENOS@@] Slovenija Sjeverna Irska uživo 07/09/2023

Dinamo doznao protivnika u 2. pretkolu Lige prvaka - Tportal

Nadamo se da će nastaviti pobjednički niz i večeras. 20:14 – Bh Fanaticosi večeras pružaju podršku ‘zmajevima’. 20:10 – Evo koji su rezultat predvidjeli bh. navijači. Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine večeras od 20:45 sati igra polufinalnu utakmica baraža za odlazak na Evropsko prvenstvo protiv selekcije Sjeverne Irske, a selektor Zmajeva Dušan Bajević se odlučio za startnu postavu. Na golu će biti Ibrahim Šehić, a u posljednjoj liniji odbrane ispred njega su Sead Kolašinac, Siniša Saničanin, Anel Ahmedhodžić i Branimir Cipetić.

Evans. 69′ Duga lopta Pjanića za Džeku, ali je kapiten bio neprecizan. 67′ Statistika dosadašnjeg dijela utakmice. 64′ Ponovo dobra šansa za BiH. Bila je to odlična akcija u kojoj je učestvovalo dosta nogometaša, a na kraju je golman gostiju sjajno zaustavio udarac Hadžiahmetovića. 62′ Kakva majstorija Miralema Pjanića iz slobodnog udarca, ali je lopta pogodila samo prečku. ‘ Velika šansa za naš tim.

83′ Hažiahmetovića mijenja Gojak. Prva izmjena kod BiH. Trener Iraca je odlučio da će igru napustiti Niall McGinn, a zamijenio ga Jordan Jones. 80′ Deset minuta do kraja regularnog dijela utakmice. Posjed lopte je na našoj strani, ali bez ozbiljnih prijetnji. 75′ Nešto mirniji period igre. Da li ćemo u produžetke. 73′ Izmjena kod gostiju. U igru je ušao Whyte a izašao je C.

UŽIVO sa Grbavice s meča baraža za Europsko prvenstvo

[[[UŽIVO PRIJENOS**]]@@] Danska Sjeverna Irska

107′ Korner za Sjevernu Irsku, imamo šansu za kontranapad. Davis je dobio žuti karton. 106′ Greška u našoj odbrani, ali smo imali sreće. 106′ Izmjena u našoj selekciji. Cimirot je napustio teren. a u igru je ušao Lončar. 105′ Kraj prvog produžetka. 103′ Teška utakmica na Grbavici, gosti su nas sve iznenadili igrom. Moramo strpljivom igrom tražiti pogodak 100′ Pjanić je napravio oštar faul na Savilleu i dobio je žuti karton. 96′ Navijači sa tribina stadiona Grbavica traže pobjedu od zmajeva. 95′ Udarac Višće je odbranio golman. 93′ Gosti su pogodili stativu. 91′ Počeo je prvi produžetak.

Hrvatska – Danska prijenos uživo, gdje gledati live stream

7′ Novi korner za Zmajeve. Zmajevi su odmah krenuli ofanzivno. Redaju se napadi naše selekcije, a već do sedme minute izveli su tri kornera i praktično natjerali Irce da se brane. 2′ Pjanić centrira iz slobodnog udarca, lopta je završila u gol-autu. 1′ Počela je utakmica na Grbavici. Sretno ZMAJEVI…. 20:42 – Intoniranje himni. 20:40 – Izlazak igrača na teren Grbavica. Čeka se intoniranje himni. 20:37 – Ukoliko ostvarimo pobjedu, naš tim će igrati protiv boljeg iz duela Slovačke i Republike Irske i taj susret bi se trebao igrati u novembru.

Prognoza: Slovenija vs Sjeverna Irska (četvrtak, 20:45)

Northern Ireland Rezultati uživo, međusobni susreti i postave

Slovenija vs Sjeverna Irska: Tipovi, savjeti i kvote 07.09.

Glavnu ulogu u srcu terena preuzet će povratnik u tim Miralem Pjanić, a društvo u sredini pravit će mu Gojko Cimirot i Amir Hadžiahmetović. Kapiten Edin Džeko predvodit će napad Zmajeva. Podršku s desne strane imat će u Edinu Višći, a s lijeve u Radetu Kruniću. Sastav BiH: Šehić, Kolašinac, Saničanin, Ahmedhodžić, Cipetić, Pjanić, Cimirot, Hadžiahmetović, Višća, Krunić i Džeko.

[[GLEDATI!]] Sjeverna Irska Finska uživo gledati 26 ožujka 2

Pogodak (3:3) Boyce – Pogodak (3:4) Penali će odlučiti pobjednika. Šehić protiv Peacock-Farrellija. 120′ Dupla izmjena kod gostiju. 117′ Utakimicu je napustio Kolašinac, u igru je ušao Hajradinović. 113′ Deveti korner za BiH. Kratko dodavanje za Lončara, koji nije vidio usamljenog Pjanića na 16 metara. 111′ Gosti čekaju penale, teško se dolazi do prilika.

UŽIVO / BIH - SJEVERNA IRSKA: PENALI ODLUČILI POBJEDNIKANa portalu Hayat. ba pratite tekstualni prijenos utakmice Bosna i Hercegovina protiv Sjeverne Irske. Sjeverna Irska je bila bolja u izvođenju penala i pobijedila večeras na Grbavici. Prvi penal puca Miralem Pjanić. Pogodak (1:0) Dalas prvi puca za goste. Pogodak (1:1) Hajradinović otvara drugu seriju. Odbrana (1:1) Laferti drugi puca za goste. Pogodak (1:2) Višća otvara treću seriju. Promašaj (1:2) Saville Promašaj (1:2= Četvrta serija Hotić. Pogodak (2:2) Washington Pogodak (2:3) Peta serija Edin Džeko.

Rade Krunić je propustio veliku šansu. Ali nakon toga je Sjeverna Irska organizovala opasan kontranapad. 53′ McGinnan izjednačio… Jeftin pogodak nakon slabe reakcije odbrane Zmajeva. 51′ Sjeverna Irska je bolje ušla u drugo poluvrijeme. Očita je njihova želja da u nastavku meča pokušaju doći do izjednačenja. 47′ Žuti karton za Kolašinca na početku drugog poluvremena. 46′ Počelo je drugo poluvrijeme. 45+2′ Kraj prvog poluvremena. 40′ Pet minuta do kraja prvog poluvremena. Naši fudbaleri kontrolišu utakmicu, ali nakon postignutog gola smo se malo povukli.

Irci su stvorili nekoliko poluprilika. 39′ Novi korner za BiH. Do sada smo izveli 5, a gosti samo jedan. 37′ Sjeverna Irska već nekoliko minuta uspješno vrši pritisak na polovini BiH. 34′ Velika šansa za naš tim. Džeko je primio loptu izmešu dva igrača, uposlio je Krunića, ali je bio malo neprecizan. 29′ Ponovo opasna akcija Zmajeva. Džeko se spetljao, lopta dolazi do Višće, koji je odigrao povratni pas za Pjanića, ali veznjak Barcelone šutira pored gola. 28′ Irci su imali indirektan udarac na nekih 30 metara od gola Šehića. Anel Ahmedhodžić je raščistio nakon ubacivanja.

Sjeverna Irska U21 - Rezultati i rezultati uživo

(UŽIVO) Žrijeb kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo

27′ Statistika na našoj strani. 25′ Slobodan udarac za goste, ali bez velike opasnosti. 24′ Velika šansa za Pjanića. Miralem je šutirao sa nekih 20 metara, ali je lopta otišla malo pored stative. 19 – Žuti karton za naš tim. Hadžiahmetović je spriječio opasan napad gostiju i oborio McGinna. 16′ Gosti su imali slobodan udarac, ali je prošlo bez opasnosti za naš gol. 14′ Rade Krunić strijalc za vodstvo zmajeva. Cipetić je odlično probio po desnoj strani i sjurio se u šesnaesterac. Uputio je potom odličan centaršut, a na pravom mjestu se našao Krunić koji šalje loptu u mrežu Gol pogledajte na ovom linku OVDJE. 10′ Višća je presjekao jedan loš pas gostujućeg igrača i brzo uposlio Krunića koji se ipak najbolje ne snalazi u šesnaestercu te je ova šansa otišla u nepovrat. Odlična početak naše reprezentacije koja drži konce igre u svojim nogama.

Jučerašnje nogometne utakmiceJeste na podstranici sa jučerašnjim rezultatima utakmica. Većina jučerašnjih utakmica bila je iskazana uživo, ako kliknete na naziv susreta biti ćete preusmjereni na podstranicu ove utakmice, gdje ćete saznati tko je strijelac golova, kakve su bile sustave prije utakmice. Proverite također statistike utakmice i tabele.

20:34 – Fudbaleri izvršili posljednje pripreme pred utakmicu. 20:27 – Svi oni koji su ušli na stadion, morali su proći kroz rigorozne provjere. 20:22 – Legendarni Mostarac i nekada najbolji strijelac Bundeslige je putem društvenih mreža poslao riječi podrške “Zmajevima” uoči večerašnjeg duela polufinala baraža Lige nacija protiv Sjeverne Irske. 20:18 – BiH je sa Sjevernom Irskom do sada odigrala još dva susreta i zabilježila je dvije pobjede. Zmajevi su dali četiri gola, a primili samo jedan.

Sretno našim momcima. U slučajuj da ne bude pobjednika za 30 minuta (dva puta po 15 minuta) gledat ćemo penale. 90+2′ Kraj regularnog dijela utakmice na Grbavici. Hoće li produžeci dati pobjednika. 90+1′ Izmjena kod gostiju. U igru je ušao Lafferty, a izašao je Magennis 90′ Sudija je produžio utakmicu 2 minute. https://twitter. com/gallowgate_pete/status/1314301334536019968? ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1314301334536019968%7Ctwgr%5Eshare_3&ref_url=https%3A%2F%2Fradiosarajevo. ba%2Fsport%2Fnogomet%2Fuzivo-sa-grbavice-s-meca-baraza-za-europsku-ligu-bosna-i-hercegovinen-i-sjeverne-irske%2F392491 88′ Hotić mijenja Krunića.