Public·318 members

[[GLEDAJ ONLINE>>]!!] Danska San Marino uživo 7 rujna 2023

Marts Peak - Satelitska slika vremena uživo

San Marino, Uživo na TV Nogomet

35. minuta - Danska vodi 16:14, ne možemo se obraniti od Danskog napada 31. minuta - Marino Marić zabija prvi gol za Hrvatsku u drugom poluvremenu. poluvrijeme - Hrvatska je odigrala sjajnih 30. minuta. U obrani smo bili strpljivi, pokretljivi i to nas drži u igri. 30. minuta - Marino Marić zabija gol s istekom vremena i vodi Hrvatsku na poluvrijeme s minimalnim zaostatkom 28.

2. minuta - Danska je zabila prvi gol i povela s 1:0 1. minuta - Počela je utakmica, Hrvatska ima prvi napad 19. 35 - Island je svladao Francuze rezultatom 29-21 u nevjerojatnoj utakmici u Budimpešti. Francuzi su tako neočekivano izgubili i maksimalno otežali Hrvatskoj put prema polufinalu. Nakon bolnog poraza od Crne Gore, pred hrvatskom muškom seniorskom rukometnom reprezentacijom još je teži ispit. Čeka ih ekipa koja još ne zna za poraz na ovom natjecanju i po mnogima je najveći favorit za zlato.

Danska zvijezda ostvarila transfer karijere: Nevjerojatan preokret u samo godinu danaDanski veznjak Christian Eriksen, koji je prošle godine preživio srčani udar za vrijeme utakmice Eura protiv Finske, postao je član Manchester Uniteda. On je u United došao kao slobodan igrač, te je potpisao trogodišnji ugovor. "Manchester United je poseban klub i jedva čekam da počnem pisati novo poglavlje u karijeri. Imao sam priliku igrati na Old Traffordu, ali obući crveni dres Uniteda to je ipak nešto posebno", izjavio je Eriksen. Christian Eriksen is a RED! ✍️🔴#MUFC || @ChrisEriksen8 — Manchester United (@ManUtd) July 15, 2022 Nakon što se oporavio od srčanog udara Eriksenu, koji je tada bio igrač talijanskog Intera, je ugrađen srčani defibrilator.

Danska - rezultati, raspored, Danska - San Marino uživo

minuta - Time-out pozvao je Hrvoje Horvat. 17. minuta - Sjajna obrana Mirka Alilovića. To je tek prva obrana Hrvatskih vratara 13. minuta - Tin Lučin postiže svoj treći pogodak na utakmici i drži Hrvatsku u igri 9. minuta - Luka Cindrić dobio je upitno isključenje. Hrvatska se hrabro bori u obrani. 7. minuta - Tin Lučina zabija za 2:3. 4. minuta - Gooool! Luka Cindrić zabija prvi gol za Hrvatsku. Rezultat je 1:2 za Dansku.

Evo gdje možete gledati svaku utakmicu Eura do 21 godine...

Denmark - San Marino

minuta - Tin Lučin je sjajno izborio sedmerac, no ivan Ćupić ga nije uspio realizirati 26. minuta - Mirkoooo Aliloooviić!! Sjajno je Alilović obranio Mikkelu Hansenu i doveo Hrvatsku u napad za vodstvo. 19. minuta - Hrvatska se budi. Gol Matea Maraša, obrana Mirka Alilovića, te gol Tina Lučina. Hrvatska je prepolovila Dansku prednost. 18.

Arena sport TV BiH - moj trenutak, moj teren, moja tribina

53. minuta - Ivan Ćupić zabija sjajan pogodak i Hrvatska je ponovno na minus dva. Bilo bi sjajno kada bi se sada obranili. 51. minuta - Nakon šest minuta bez gola Marino Marić zabija za Hrvatsku, no s druge strane odmah uzvraća Magnus Jacobsen. 49. minuta - Niklas Landin sjajnim obranama izluđuje naše igrače. Danci vode tri razlike. 42. minuta - Gidsel zabija i Danska ponovno bježi na tri razlike. 40. minuta - Kakva obrana Kristijana Pilipovića. U nastavku Marino Marić zabija i Hrvatska je ponovno na minus jedan.

Riječ je naravno o Danskoj, aktualnim svjetskim prvacima. Danska je aktualni svjetski prvak i srebrna s Olimpijskih igara u Tokiju. Ukupno su do sada osvojili 13 medalja s velikih natjecanja. Imaju zlata s Olimpijskih igara, svjetskih prvenstava, te europskih prvenstava. U posljednjih deset godina na 12 natjecanja osvojili su 7 medalja. Prošetali se skupinom Danci su se u Debrecenu prošetali skupinom pobjedivši Crnu Goru, Sloveniju, Sjevernu Makedoniju te u drugom krugu odmah na startu, Island te na taj način samo potvrdili da su glavni kandidat za zlato. Već godinama ih nose, vjerojatno najbolji svjetski vratar, Niklas Landin i Mikkel Hansen.

UŽIVO: BiH čeka rivale u Ligi nacija

U Italiji je zabranjeno igrati sa defibrilatorom, pa je raskinuo ugovor s Interom i proljetni dio protekle sezone proveo je u engleskom premierligašu Brentfordu, gdje pružao dobre partije. Upoznajte heroja San Marina: Kalio se po istarskim niželigašima, a sada je ispisao povijest On je s Brentfordom imao ugovor do kraja sezone i u ljetnom prijelaznom roku postao je tražena roba, jer ga se moglo dobiti bez odštete, a na kraju je završio u Manchester Unitedu.