Public·204 members

[[GLEDAJ ONLINE>>]!!] Danska San Marino uživo 7 rujna 2023

Marts Peak - Satelitska slika vremena uživo

San Marino, Uživo na TV Nogomet

35. minuta - Danska vodi 16:14, ne možemo se obraniti od Danskog napada 31. minuta - Marino Marić zabija prvi gol za Hrvatsku u drugom poluvremenu. poluvrijeme - Hrvatska je odigrala sjajnih 30. minuta. U obrani smo bili strpljivi, pokretljivi i to nas drži u igri. 30. minuta - Marino Marić zabija gol s istekom vremena i vodi Hrvatsku na poluvrijeme s minimalnim zaostatkom 28.

2. minuta - Danska je zabila prvi gol i povela s 1:0 1. minuta - Počela je utakmica, Hrvatska ima prvi napad 19. 35 - Island je svladao Francuze rezultatom 29-21 u nevjerojatnoj utakmici u Budimpešti. Francuzi su tako neočekivano izgubili i maksimalno otežali Hrvatskoj put prema polufinalu. Nakon bolnog poraza od Crne Gore, pred hrvatskom muškom seniorskom rukometnom reprezentacijom još je teži ispit. Čeka ih ekipa koja još ne zna za poraz na ovom natjecanju i po mnogima je najveći favorit za zlato.

Danska zvijezda ostvarila transfer karijere: Nevjerojatan preokret u samo godinu danaDanski veznjak Christian Eriksen, koji je prošle godine preživio srčani udar za vrijeme utakmice Eura protiv Finske, postao je član Manchester Uniteda. On je u United došao kao slobodan igrač, te je potpisao trogodišnji ugovor. "